2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Kietrz
Dodane 16 maja 2024

PRACA na stanowisku: PAKOWACZ/MAGAZYNIER w sklepie wysyłkowym.

Lokalizacja

Kietrz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do Naszego Zespołu w WODARO Sp. z o.o. jako Pakowacz/Magazynier!

Lokalizacja: Kietrz 48-130, Opolskie

Opis stanowiska:

Czy jesteś energiczny, zaangażowany i szukasz pracy w przyjaznym środowisku? W WODARO Sp. z o.o. poszukujemy Pakowacza, który dołączy do naszego zespołu. Na tym stanowisku będziesz kluczowym członkiem naszego sklepu internetowego, dbającym o przygotowanie zamówień do wysyłki z największą starannością i dokładnością.

Twoje zadania będą obejmować:

  • Pakowanie produktów zgodnie z zamówieniami klientów

  • Zabezpieczanie i oznaczanie każdego zamówienia, aby zapewnić bezpieczną i poprawną dostawę

  • Współpracę z zespołem, aby zapewnić płynny proces realizacji zamówień

  • Monitorowanie stanów magazynowych i zgłaszanie ewentualnych braków

  • Dbanie o porządek i czystość w strefie pakowania

Szukamy osoby, która:

  • Jest dokładna i sumienna

  • Potrafi pracować w zespole i dobrze się komunikować

  • Odpowiada za powierzone zadania

  • Jest dyspozycyjna do pracy w systemie pierwszo zmianowym: 7-15 / 8-16

  • Chce się uczyć i rozwijać swoje umiejętności

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie kolegów z zespołu

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premię

Jeśli czujesz, że to stanowisko jest dla Ciebie, nie zwlekaj! Prześlij swoje CV oraz krótki list motywacyjny na adres email: biuro (małpa) mojawoda.com W temacie wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja na stanowisko Pakowacza - Imię Nazwisko". Odpowiemy na wybrane aplikacje.

Czekamy na Ciebie w WODARO Sp. z o.o. - dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę z nami!

Lokalizacja

Kietrz,

Opolskie

Opolskie, Kietrz
ID: 918654006