2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane 15 maja 2024

Dołącz do NAS - Montażysta - Asystent przy produkcji Reklam

Wynagrodzenie

4 700 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Reklamowej PROSIGNUM Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej poszukujemy następujących osób do pracy:

Osoby do działu produkcji oraz montażu reklam

Podstawowe zadania:

  • Przygotowanie elementów, składanie, budowa reklam

  • Montaż reklam zewnętrznych typu kasetony, litery blokowe, tablice, banery reklamowe

  • Montaż reklam wewnętrznych typu tablice informacyjne, oznaczenia wewnętrzne,

  • Aplikacja foli na różnych powierzchniach

  • Mile widziana znajomość obsługi maszyn typu : ploter, frezarka CNC

Wymagania:

  • Zdolności manualne oraz znajomość obsługi elektronarzędzi

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Czynne prawo jazdy kat B oraz umiejętność poruszania się samochodem do 3.5 t

  • Mile widziana umiejętność obsługi oprogramowania COREL DRAW, oraz maszyn typu ploter, frezarka

  • Mile widziana doświadczenie i znajomość branży reklamowej

  • Dyspozycyjność, komunikatywność, zaangażowanie

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość szkoleń, zdobycie nowych umiejętności

  • Ciekawą niejednostajną pracę w zgranym zespole GRUPY REKLAMOWEJ PROSIGNUM

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy zapraszamy do kontaktu poprzez dostępny na olx formularz kontaktowy bądź zapraszamy do kontaktu bezpośredniego - telefonicznego na podany w ogłoszeniu numer telefonu.

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 689563556