2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Gorzów Wielkopolski
Dodane 06 maja 2024

DOJARZ Krów .Farma Świn. - Niemcy .

Wynagrodzenie

14 500 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: dojarz krów

Miejsce wykonywania pracy: okolice Rostocku i w Hollandii

Od 3300€ do 3800€ .

Praca od Zaraz.

4 tyg pracy w DE i 2 tyg. odpoczynku w PL. lub do uzgodnienia .

System zjazdów prorodzinny, nie jesteś za granicą 3 miesiące bez przerwy...

Praca przez cały rok.

Opis stanowiska:

Prace przy udoju mechanicznym.

Naganianie, karmienie bydła oraz prace związane z jego pielęgnacją.

Prace porządkowe na farmie.

Hala udojowa lub karuzela, do obsługi od 200 do 1000 krów.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy ze zwierzętami gospodarskimi lub do przyuczenia.

Zaangażowanie i chęć do pracy.

Oferujemy:

Wynagrodzenie w wysokości brutto 14,00 €/godz. pracy.

Umowę o pracę na warunkach niemieckich lub samozatrudnienie .

Zakwaterowanie na miejscu .

Ogłoszenie zawsze aktualne , obsługujemy kilka dojarni.

Kontakt tel. pozwoli na szybkie zdobycie informacji i wybranie odpowiedniego kandydata do współpracy z naszą firmą

7,9,2 -6,2,5 -8,3,8 inf 7.9.0.,7.3.7.,8.0.0.,

Proszę nie wysyłać CV [ nie czytam] TYLKO ROZMOWA TELEFONICz ,,7.9.2,.,6.2.5,.,8.3.8.,,

Jeżeli nie odbieramy , wyślij SMS lub zadzwoń jutro.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 836221217