2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Podolany
Dodane Dzisiaj o 14:24

Proste Prace Produkcyjne dla studentów zaocznych

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Podolany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje studentów lub uczniów zaocznych  do pracy na stanowisku Pomocnika Produkcji w Poznaniu (Podolany).

Wynagrodzenie:

  • 29,69 zł/h brutto

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja

  • Obsługa urządzenia do liczenia etykiet

  • Raportowanie

  • Pakowanie zamówień

  • Kontrola jakościowa

  • Inne proste prace

  • Dbałość o porządek na hali oraz dobre imię firmy

Wymagania:

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

  • Status studenta zaocznego (wymagany)

  • Chęć do pracy

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie

  • Praca w systemie zmianowym: 6-14, 14-22, 22-6

  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku

  • Szkolenie BHP (obowiązkowe)

Spotkanie rekrutacyjne obowiązkowe przed rozpoczęciem pracy. W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy, telefoniczny lub SMS w godzinach 09:00-17:00 od poniedziałku do piątku. Nie wymagamy doświadczenia!

 Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych SUMEO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, ul. Grochowska 61, 60-339 Poznań, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000785**, identyfikującą się numerem NIP: 7811995*, REGON: 3833023** dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział oraz przyszłych rekrutacji, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Oświadczam, że administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Podolany
ID: 886815380