2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Chłopy
Dodane 09 maja 2024

4F SKLEP Sarbinowo,SPRZEDAWCA- KASJER, praca na sezon letni

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chłopy

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osób uczących się z doświadczeniem w sklepie, do sklepu 4F w Sarbinowie na okres sezonu letniego.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi komputera i kas fiskalnych,

  • dyspozycyjność,

  • dokładność,

  • chęć do pracy na sezon letni/li>

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta.

Obowiązki:

  • pełna obsługa klienta,

  • dbanie o sklep i porządek na sklepie,

  • dbanie o terminowość w dokumentacji księgowej,

  • przyjmowanie towaru,

Osoby chętne do podjęcia pracy na tym stanowisku zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr 60*******72.

Lokalizacja

Chłopy,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Chłopy
ID: 917129501