2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Dietetyka
  5. Dietetyka - Mazowieckie
  6. Dietetyka - Białobrzegi
Dodane 18 maja 2024

Dietetyk we własnej Poradni Dietetycznej

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białobrzegi

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Zapraszam do dołączenia do Naszego Zespołu, gdzie marzenia o własnej poradni odchudzania i odżywiania mogą się spełnić! Jesteśmy zespołem, który wzajemnie wspiera się, szkoli i rozwija, a Ty możesz być częścią tego niesamowitego środowiska (obecnie to już 68 Poradni!).

Jeśli marzysz o posiadaniu własnego miejsca na ziemi, o pracy, która przynosi zarówno satysfakcję jak i niezależność finansową, to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Rozumiem, że pierwsze kroki w biznesie mogą wydawać się przerażające - sama to przeżyłam - dlatego chcę Cię przeprowadzić przez ten proces krok po kroku. Będziesz mógł/mogła rozwijać się bez obaw o klientów, pieniądze czy reklamę.

Co robimy:

  • Poprzez łączenie dietetyki, psychologii i rozwoju osobistego pomagamy naszym klientom osiągnąć osobiste cele i utrzymać osiągnięte efekty w szerszej perspektywie czasu.

  • Pomagamy osiągnąć satysfakcję zawodową poprzez dostęp do wypracowanego know-how, sprawdzonych modeli pozyskania i prowadzenia klienta, przygotowujemy do prowadzenia działalności gospodarczej w charakterze własnej, dochodowej poradni.

  • Cztery źródła dochodów - każda Poradnia korzysta z trzech źródeł dochodów: 1 - sprzedaż usług, 2 - sprzedaż suplementów, 3 – dochód pasywny. Dla partnerów, którzy posiadają już doświadczenie w prowadzeniu własnej poradni, otwiera się czwarte źródło - koordynowanie powstawania i pracy kolejnych placówek.

 Twoje obowiązki, których stopniowo Cię nauczę:

  • Przeprowadzanie analizy składu ciała wraz z interpretacją wyników,

  • Prowadzenie konsultacji diagnostycznych,

  • Prowadzenie klientów w procesie zmiany nawyków żywieniowych,

  • Układanie programów żywieniowo-suplementacyjnych

  • Analiza i interpretacja badań krwi

  • Udział w lokalnych akcjach profilaktycznych,

  • Przygotowywanie materiałów dla klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe z zakresu żywienia/dietetyki lub gotowość do uzupełnienia wiedzy,

  • duch przedsiębiorczości – dążenie do sukcesu,

  • chęć rozwoju i zaangażowanie (udział w wielu szkoleniach stacjonarnych i online)

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • umiejętność budowania relacji,

  • wysoka kultura osobista,

  • komunikatywność,

  • gotowość do otworzenia własnej działalności gospodarczej w najbliższych 3-6 miesiącach

  • posiadanie środków do otwarcia stacjonarnej Poradni (około 40 tys. zł) lub gotowość do podjęcia działań w kierunku uzyskania dofinansowania np. z urzędu pracy i środków unijnych.

Oferujemy:

  • możliwość nauczenia się krok po kroku zawodu dietetyka w praktyce,

  • pomoc przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej,

  • pomoc przy założeniu i wypromowaniu gabinetu na rynku lokalnym,

  • prowadzenie dochodowego i sprawdzonego biznesu ze stałą opieką na każdym kroku działalności,

  • nowatorską ofertę łączącą dietetykę, suplementację, psychologię i rozwój osobisty,

  • stałe wsparcie w prowadzeniu klientów,

  • liczne szkolenia (dietetyka, psychologia, coaching) i pomoc w rozwoju zawodowym,

  • pomoc w przygotowaniu biznesplanu oraz uzyskaniu dofinansowania.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: katarzyna(at)poradniaimago.pl

W CV prosimy uwzględnić klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poradnię Dietetyczną Katarzyna Pieniążek w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Lokalizacja

Białobrzegi,

Mazowieckie

Mazowieckie, Białobrzegi
ID: 919179459