2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Dietetyka
  5. Dietetyka - Lubelskie
  6. Dietetyka - Lublin
Dodane 14 maja 2024

Dietetyk ds. suplementacji

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Sundose° to pierwszy prawdziwie spersonalizowany i kompleksowy suplement diety. Tworzymy markę nowej generacji, w której łączymy wiedzę naukową z technologią i prostotą stosowania - nasz personalizowany suplement jest dostępny w formie jednej wygodnej saszetki dziennie. Mamy wpływ na zdrowie i samopoczucie tysięcy ludzi, oferując im dopasowaną suplementację.

Aktualnie powiększamy zespół wsparcia klienta (Customer Care) i poszukujemy osoby na stanowisko Dietetyka. Nasi specjaliści konsultują klientów skupiając się na tym, aby dopasować produkt i skład do aktualnych potrzeb i celów klienta, przeanalizować wyniki badań i aktualizować skład - w trosce o to, aby suplementacja była dobrze dobrana do danej osoby.

Jesteśmy małym startup'em z młodym i zwinnym zespołem. Pracujemy głównie zdalnie. Poszukujemy osób otwartych, cechujących się samodyscypliną, odpowiedzialnością za powierzone zadania.

Jeśli jesteś aktywnie działającym dietetykiem, jednak poszukujesz nowych wyzwań jako dodatkowej pracy - ta oferta jest dla Ciebie!

Twoje codzienne zadania:

  • Wsparcie klienta w zakresie doboru suplementacji i zmian składu w zależności od aktualnych potrzeb oraz przesłanych wyników badań, doradztwo w zakresie prawidłowej suplementacji

  • Przeprowadzanie konsultacji mailowych, telefonicznych oraz obsługa zgłoszeń do dietetyka w aplikacji mobilnej

  • Układanie planów suplementacyjnych dla klientów

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami, zapewnienie profesjonalnej obsługi

Chcemy Cię poznać, jeśli:

  • jesteś dyplomowanym dietetykiem (min. ukończone studia licencjackie)

  • potrafisz nawiązywać i utrzymywać dobre relacje z klientami

  • posiadasz doświadczenie praktyczne związane z dietetyką, np. tworzyłeś(-aś) indywidualne plany żywieniowe dla klientów, prowadziłeś(-aś) konsultacje dietetyczne, posiadasz aktualną wiedzę na temat suplementacji w określonych przypadkach zdrowotnych

  • cechuje Cię wysoka komunikatywność i kompetencje negocjacyjne

  • wykazujesz inicjatywę i potrafisz proponować własne rozwiązania

  • obsługa klienta online nie ma przed Tobą tajemnic

  • nie boisz się wyzwań i dobrze sobie radzisz w dynamicznym środowisku

  • rozmowy telefoniczne z klientem nie są Ci straszne

Jako firma oferujemy Tobie:

  • możliwość poszerzania wiedzy z zakresu suplementacji i wykorzystywanie narzędzi uwzględniających interakcje i wykluczenia w suplementacji

  • atmosferę pracy pełną zaufania i swobody

  • elastyczne godziny pracy - możliwa współpraca w niepełnym wymiarze godzinowym (praca dodatkowa)

  • pracę zdalną

  • porcję nietuzinkowych wyzwań w startup'ie

  • współpracę B2B lub UZL

  • atrakcyjną zniżkę na produkty sundose°

Szczegóły oferty:

  • start — od zaraz

  • możliwość pracy zdalnej — tak

  • elastyczne godziny pracy — tak

  • praca w niepełnym wymiarze godzin – tak

  • forma zatrudnienia - UZL/ B2B

Dodatkowe plusy za:

  • doświadczenie w kontakcie telefonicznym i mailowym z klientem

  • doświadczenie w pracy w startup'ie

  • wiedzę z zakresu prawa żywnościowego

Proces rekrutacyjny:

  • Zadanie rekrutacyjne - wybrane osoby otrzymają wiadomość zwrotną z zadaniem

  • Rozmowa rekrutacyjna z wybranymi kandydatami - online

  • Zakończenie rekrutacji :)

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918107626