2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Dietetyka
  5. Dietetyka - Śląskie
  6. Dietetyka - Bielsko-Biała
Dodane 22 kwietnia 2024

Dietetyk - Catering Dietetyczny

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy osobę z ambicjami na stanowisko - dietetyk

Zakres obowiązków:

  • Układanie jadłospisów dla różnych rodzajów diet

  • Ścisła współpraca z kuchnią

  • Udzielanie porad dietetycznych i motywacyjnych klientom poprzez konsultacje indywidualne oraz komunikację telefoniczną lub e-mailową.

  • Monitorowanie postępów klientów i wprowadzanie niezbędnych korekt w planach żywieniowych.

  • Kontrola jakości, smaku i wyglądu potraw

Czego wymagamy?

  • Wykształcenie wyższe z zakresu dietetyki

  • Znajomość programu Masterlife

  • Doświadczenie w pracy jako dietetyk

  • Znajomość zasad zdrowego odżywiania oraz dietetyki klinicznej.

  • Umiejętność pracy z klientem, empatia i komunikatywność.

  • Dokładność, samodzielność i zdolność do pracy w zespole.

  • Chęć ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

    Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość pracy na pełny etat lub w systemie części etatu, dostosowanym do Twoich potrzeb.

  • Elastyczny grafik pracy.

  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

    Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu jako dietetyk prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 913828666