2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Dietetyka
  5. Dietetyka - Pomorskie
  6. Dietetyka - Tczew
Dodane 15 maja 2024

Dietetyk Catering Dietetyczny

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy dietetyka w prężnie działającym cateringu dietetycznym Kukuła Heathy Food :

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: dietetyk, dietetyk kliniczny

  • praca stacjonarna;

  • znajomość Pakietu MS Office – w szczególności Excel ;

  • zaangażowanie, samodzielność i kreatywność;

  • entuzjazm, chęć do pracy i zdobywania nowych umiejętności;

  • dyspozycyjność ( praca również w dni weekendowe)

Zakres obowiązków:

  • współpraca z zespołem dietetyków, działem produkcji i działem zamówień;

  • przygotowywanie i udoskonalanie receptur

  • wprowadzanie przepisów do programu, przeliczanie kaloryczności i bilansowanie diet, znajdujących się w ofercie cateringu;

  • konsultacje dietetyczne z klientem;

  • nadzorowanie procesu produkcji;

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającym się cateringu dietetycznym;

  • stałe zatrudnienie w bardzo dobrej atmosferze na podstawie umowy o pracę;

  • dużą samodzielność w prowadzeniu zadań;

  • wdrożenie w naszą pracę (nie oczekujemy, że wszystko będziesz wiedzieć na starcie, na początek wystarczy nam Twój zapał i pracowitość

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 655486059