2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dąbrówka
Dodane 10 maja 2024

Diagnosta w stacji kontroli pojazdów

Lokalizacja

Dąbrówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klientem, dla którego prowadzimy ten projekt jest firma świadcząca usługi sprzedaży paliw, stacji kontroli pojazdów oraz serwis samochodów. Oferta skierowana jest do właścicieli pojazdów osobowych, ciężarowych i rolniczych, a jakość usług na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń diagnostycznych. Aktualnie firma poszukuje obecnie doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie przeglądów technicznych na stacji kontroli pojazdów
  • Bieżąca obsługa klienta

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie techniczne
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku diagnosty na stacji kontrol pojazdów
  • Uprawnienia TDT na diagnostę w trudnych sytuacjach
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stała praca na pełen etat w formie umowy o pracę
  • Stacjonarna praca w siedzibie firmy w Dąbrówce k/Poznania
  • Wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe

Lokalizacja

Dąbrówka,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Dąbrówka
ID: 914768742