2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Mysłowice
Dodane 10 maja 2024

Detailing/Pranie samochodów

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukuję osoby do przygotowywania samochodów pod sprzedaż.

Zadania:

  • Pranie samochodów

  • Mycie samochodów

  • Dbanie o czystość auto salonu

  • Wymiana kół (sporadycznie)

  • Polerowanie samochodw (jeżeli posiadasz doświadczenie)

Wymagania

  • osoba do 45- roku życia

  • Umiejętność sprawnego czyszczenia samochodów

  • Wymagane DOŚWIADCZENIE w auto detailingu( mile widziane certyfikaty z kursów)

  • zapał do pracy

  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy możliwość rozwoju nie tylko w detailingu ale również w innych dziedzinach np. handlu. Na start oferujemy umowę zlecenie natomiast po okresie próbnym umowę o pracę.

Praca odbywa się w godzinach od 9 do 17 w tygodniu oraz od godziny 9 do 14 w soboty.

Poszukujemy pracownika na stałe. Na start oferujemy wynagrodzenie 4500 zł.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem podanym w ogłoszeniu w godzinach od 9 - 18 oraz soboty 9-14.

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 658416271