2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Lubuskie
  6. Odnawialna - Zielona Góra
Dodane 17 maja 2024

Dekarz/monter instalacji fotowoltaicznych

Wynagrodzenie

8 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

O nas

Firma Ferro Wings rozpoczęła swoją działalność w branży Odnawialnych Źródeł Energii w 2016 roku. Nasza siedziba i magazyn mieści się w centrum Zielonej Góry. Realizujemy projekty zarówno mikroinstalacji dla klientów indywidualnych, jak i dużych instalacji farmowych.

Jesteśmy sprawdzonym dostawcą i wykonawcą instalacji fotowoltaicznych, nowoczesnych systemów ogrzewania, magazynów energii oraz turbin wiatrowych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Dekarz/Monter instalacji fotowoltaicznych.

Zakres obowiązków:

  • Prace monterskie na wysokości powyżej 3m wysokości.

  • Montaż konstrukcji wsporczych pod panele fotowoltaiczne.

  • Montaż modułów fotowoltaicznych oraz okablowania.

  • Tworzenie dokumentacji zdjęciowej wykonanych prac.

  • Współpraca z zespołem techników i inżynierów.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracach dekarskich - minimum 1 rok.

  • Umiejętność pracy w zespole (brygady 3-osobowe).

  • Możliwość pracy w delegacji.

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego - będzie dodatkowym atutem.

  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od ilości wykonanych instalacji.

  • Pakiet szkoleń.

  • Pakiet Socjalny (dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne).

  • Pakiet BHP.

W przesyłanych CV prosimy o zawarcie klauzuli RODO:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku ze wskazaną w ogłoszeniu rekrutacją oraz w rekrutacjach przyszłych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO)”

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 918698883