2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 20 maja 2024

Dekarz/Hydraulik z doświadczeniem#Praca z zakwaterowaniem#Hamburg,DE

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Firma Personnelservice obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Dekarz/Hydraulik z doświadczeniem#Praca z zakwaterowanie w Hamburgu#od zaraz

pracy: Hamburg,Niemcy

Zawsze poszukujemy wykwalifikowanych pracowników, którzy wyróżniają się kompetencjami zawodowymi oraz tych, którzy chcą zdobyć nowe doświadczenie. Wspólnie tworzymy nowe perspektywy i szukamy rozwiazań bieżących problemów. Jesteś zainteresowany i chcesz znaleźć wymarzoną pracę? Dołącz do nas!!!

WYMAGANIA:

minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego,

praktyczna umiejętność obsługi narzędzi ręcznych, i elektronarzędzi,

znajomość rysunku technicznego,

prawo jazdy kat. B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

prace dekarskie /Hydrauliczne

OFERUJEMY:

atrakcyjną stawkę godzinową

polską umowę o pracę

zorganizowanie zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy

stałą opiekę koordynatora polskojęzycznego

terminowe wynagrodzenie

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesyłanie cv lub zapraszam do zgłoszeń telefonicznych lub sms Hamburg

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 916498578