2. Praca
  3. Franczyza / Własna firma
  4. Franczyza / Własna firma - Kujawsko-pomorskie
  5. Franczyza / Własna firma - Bydgoszcz
Dodane 09 maja 2024

Day Trader NYSE/NASDAQ. Niski wkład, wysoki potencjał! (praca zdalna)

Wynagrodzenie

1 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Iceberg Trading to adres na tradingowej mapie Polski, którego nadrzędnym celem jest pomoc ambitnym i zmotywowanym ludziom w rozwoju ich kariery w tradingu na giełdach NYSE/NASDAQ oraz osiągnięciu sukcesu w tym niesamowicie dużym i interesującym biznesie.

W związku z szybkim rozwojem naszego tradingowego projektu, poszukujemy PARTNERÓW BIZNESOWYCH na stanowisko TRADER, którzy są pracowici i nastawieni na sukces, mają pasję do finansów i rynków, są przedsiębiorczy, pokorni i chętni do nauki.

Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu w tradingu na giełdach, stworzyliśmy niezawodny i bezpieczny modelu biznesowego, z możliwością uzyskania ponadprzeciętnych zysków liczonych w USD.

Oferujemy możliwość pracy na giełdzie z dowolnego miejsca oraz jasne i uczciwe zasady współpracy.

Współpraca z Iceberg Trading to Twoje rzetelne przygotowanie do pracy na giełdzie, sprawdzony know-how w oparciu o metody gwarantujące sukces w branży tradingu.

Jeżeli szukasz nieograniczonych możliwości rozwoju i skalowania wyników znacznie ponad przeciętną, to jest rozwiązanie dla Ciebie.

Ważne! Do pracy na giełdzie nie potrzebujesz prowadzenia działalności gospodarczej!

Obowiązki:

  • Handel na rynkach NYSE oraz NASDAQ w systemie daytrading w oparciu o zaimplementowane strategie.

Wymagania:

  • Posiadanie zaplecza finansowego na rozpoczęcie

  • Zainteresowanie tematyką giełdy

  • Determinacja w dążeniu do osiągania celów finansowych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym

  • Własny sprzęt komputerowy (praca zdalna)

  • Swobodna komunikacja w języku polskim

Oferujemy:

  • Handel na rzeczywistych rynkach NYSE oraz NASDAQ

  • Sprawdzone strategie tradingowe

  • Praca 100% zdalna

  • Atrakcyjny prowizyjny system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wyników - nie ma limitów!

  • Kapitał inwestycyjny do zawierania transakcji (Buying power)

  • Najniższe koszty transakcyjne

  • Dostęp do profesjonalnej platformy traderskiej

  • Wsparcie techniczne i merytoryczne doświadczonego Tradera

  • Unikalny program coachingowy

3 proste kroki do rozpoczęcia współpracy.

  • Wyślij swoje CV w odpowiedzi na to ogłoszenie.

  • Spotkanie, na którym ustalimy szczegóły oferty i współpracy.

  • Wdrożenie do pracy i rozpoczęcie kariery w systemie daytrading.

To nie jest oferta pracy 'na etat'. Stanowisko jest samodzielne. Efekty będą zależały od Twojego zaangażowania i możliwości. Warunkiem przystąpienia do struktury jest realizacja szkolenia wdrożeniowego (usługa płatna).

Dowiedz się więcej o karierze w strukturach Iceberg Trading na naszych stronach internetowych.

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV.

Administratorem danych osobowych jest CHYŁA SP. Z O.O. WPISANA DO REJESTRU PRZEDSIĘBIORCÓW KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO KRS: 000 1072443.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 917254234