2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Dolnośląskie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Legnica
Dodane 30 kwietnia 2024

Dam pracę stylistka paznokci

Lokalizacja

Legnica

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Ogłoszenie o pracę:

Salon Urody Piękno tkwi w Tobie poszukuje pełnej pasji i kreatywności stylistki paznokci. Jestem dumnym uczestnikiem branży beauty od 3 lat, oferując naszym klientkom nie tylko profesjonalne usługi, ale również atmosferę pełną pozytywnej energii i wzajemnej inspiracji. Jeśli j pragniesz dołączyć do mojego zespołu, w którym rozwój i pasja do beauty i sztuki są na porządku dziennym, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki stylistki paznokci:

Wykonywanie różnorodnych stylizacji paznokci, od klasycznych do artystycznych, z dbałością o najnowsze trendy i indywidualne preferencje klientek.

Mile widziane umiejętność pedicure.

Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy, dbając o higienę stanowiska i narzędzi pracy.

Aktywne uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach, aby stale podnosić swoje umiejętności i pozostawać na bieżąco z nowinkami branżowymi.

Zbudowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z klientkami, wspierając ich w kreowaniu niepowtarzalnego stylu i dodając odrobinę pewności siebie każdemu manicure.

Oferuje :

Wstępnie praca czerwiec, lipiec, sierpień.

Wspaniałą, przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w różnorodnych szkoleniach i warsztatach.Umowę zlecenie na początku, z perspektywą uzyskania umowy o pracę po dłuższej współpracy.

Przyjazne godziny pracy do uzgodnienia.

Jeśli jesteś młodą, zdolną, pogodną i miłą stylistką, pragnącą zrobić zawodową karierę w przemiłym środowisku, niezwłocznie aplikuj do naszego salonu! Dołącz do mnie i stwórz piękno razem ze mną . Wyślij swoje CV i portfolio na olx

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 907846227