2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Nowy Targ
Dodane 20 maja 2024

Dam pracę- Specjalista ds. obsługi klienta, Nowy Targ

Lokalizacja

Nowy Targ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Międzynarodowa Firma specjalizująca się w branży wózków dziecięcych poszukuje osoby do Działu Obsługi Klienta na rynku polskim. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubiącą pracę z ludźmi to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  •  Obsługa połączeń telefonicznych

  • Obsługa poczty mailowej

  •  Przyjmowanie i ewidencja zamówień.

  • Udzielanie klientom wsparcia i informacji serwisowych.

Wymagania:

  • Komunikatywność.

  • Zaangażowanie.

  • Dobra organizacja czasu pracy.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Znajomość obsługi komputera.

  • Mile widziana znajomość Comarch ERP Optima.

  • Atutem będzie doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Praca w doświadczonym zespole.

  • Praca na pełen etat w godzinach od 8.00-16.00 w biurze w Nowym Targu

  • Możliwość rozwoju.

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Uczciwe wynagrodzenie.

Zachęcamy do wysłania CV. W CV proszę o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez Babysky Sp. z o.o. Sp.k. w celu realizacji aktualnego oraz przyszłego procesu rekrutacji. Rozumiem, że mogę w każdym momencie wycofać swoją zgodę.

Lokalizacja

Nowy Targ,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Targ
ID: 919475744