2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Kujawsko-pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Bydgoszcz
Dodane 16 maja 2024

Customer Service Specialist (bez sprzedaży)

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Nr licencji: 7933

Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy produkcyjnej, której jeden z oddziałów znajduje się w Bydgoszczy, poszukujemy Customer Service Specialist.

Jeśli komunikatywnie posługujesz się j. angielskim, masz doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego i doradztwie, szukasz stabilnego zatrudnienia - APLIKUJ!

Praca stacjonarna w nowoczesnym oddziale w Bydgoszczy.

Na tym stanowisku NIE będziesz sprzedawać.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami - nie jest to sprzedaż

  • Bieżąca obsługa stałych klientów biznesowych firmy (z Polski)

  • Współpraca z Centralą firmy w Holandii (produkcja) w języku angielskim

  • Służbowe wyjazdy szkoleniowe do Centrali firmy w Holandii (2-3 razy w roku)

  • Konsultacje i doradztwo w zakresie specyfikacji półproduktów dekoracyjnych

  • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej zamówienia

  • Analiza potrzeb Klientów i oferowanie dopasowanych rozwiązań

  • Praca w systemie ERP

Poszukiwane kompetencje:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Kilkuletnie doświadczenie w dziale obsługi klienta biznesowego, eksporcie, imporcie itp.

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane marketing i zarządzanie lub inne pokrewne

  • Umiejętność dobrej współpracy w zespole, łatwość budowania kontaktów

  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych

  • Szczegółowość, dokładność, samodzielność

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze

  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną i wspierającą atmosferę w pracy

  • Zatrudnienie w polskim biurze handlowym, holenderskiej firmy

  • Szkolenie produktowe, również w centrali w Holandii

  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Opiekę rekrutera CorsonHR na każdym etapie aplikacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 50*******95.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 918661086