2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Warmińsko-mazurskie
  6. Pozostałe - Olsztyn
Dodane 13 maja 2024

Cukiernik / Cukierniczka - Złoty Klucz

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Marka "Złoty Klucz" to unikalne połączenie słodkich smaków z wytrawnym menu codziennym, łączące tradycyjną cukiernię z nowoczesną restauracją w sercu Olsztyna. Nasza bogata oferta wyrobów cukierniczych, od ręcznie robionych tortów i ciast po domowe lody oraz słodkie przekąski, wszystko jest przygotowywane według tradycyjnych receptur z najwyższej jakości składników.

Zakres obowiązków

  • Wypiekanie ciasta na podstawie receptur stosowanych w cukierni Złoty Klucz i zgodnie z normami jakościowymi.

  • Praca w godzinach 6:00 - 14:00, lokalizacja Nagórki ul. Wańkowicza.

  • Przygotowywanie deserów, tortów, ciast, lodów oraz pozostałych wyrobów cukierniczych zgodnie z przyjętymi recepturami.

  • Dbałość o najwyższą jakość surowców wykorzystywanych przy produkcji.

  • Dbałość o świeżość, walory smakowe i wizualne wyrobów cukierniczych.

  • Racjonalne gospodarowanie towarem i przestrzeganie zasad gospodarki odpadami.

  • Ścisła współpraca z Szefem Produkcji.

  • Przestrzeganie procesów, zasad oraz standardów cukierni Złoty Klucz.

  • Obsługa i utrzymanie w należytym stanie wyposażenia i przyrządów w zakładzie produkcyjnym.

  • Samodzielne przygotowanie prototypów produktowych we współpracy z Szefem Produkcji.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku cukiernik/lodziarz.

  • Znajomość technologii produkcji ciast oraz lodów.

  • Dyspozycyjność.

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

  • Pasja do rozwijania umiejętności cukierniczych.

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku cukierniczym.

  • Szkolenia i wszelkie niezbędne narzędzia do pracy.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Zniżki pracownicze na wyroby cukierni.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 843402594