2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Wielkopolskie
  6. Pozostałe - Skórzewo
Dodane 15 kwietnia 2024

Cukiernia Sowa - Pracownik Obsługi Klienta - Praca głównie w weekendy

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Skórzewo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Cukiernia Sowa to miejsce, gdzie magia słodkości łączy się z obsługą na najwyższym poziomie. Jeśli masz pasję do pracy z ludźmi i kulinarną ciekawość, to możesz być właśnie Tym, kogo szukamy!

Oferta skierowana jest do osób chcących pracować głównie w weekendy i wybrane dni tygodnia - preferowani studenci studiów stacjonarnych.

Obowiązki:

  • Obsługa gości, zapewniając wyjątkowe wrażenia

  • Aktywny udział w procesie sprzedaży

  • Przygotowywanie i realizowanie zamówień

  • Wykonywanie prac porządkowych w lokalu

  • Dbanie o wizerunek firmy oraz o porządek w miejscu pracy

  • Praca w zespole, wspieranie kolegów z pracy

Wymagania:

  • Książeczka sanepidu

  • Dyspozycyjność w tygodniu oraz w dwa weekendy miesiąca w przypadku osób chcących pracować w pełnym wymiarze czasu. Od studentów studiów stacjonarnych oczekujemy dyspozycyjności w trzy weekendy miesiąca oraz w wybrane dni w tygodniu

  • Doświadczenie nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 28,00 zł/h - podstawa + premia

  • Pracę w przyjaznym zespole, gdzie liczy się współpraca

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szansę na zdobycie doświadczenia w branży gastronomicznej

  • Rabat na Nasze produkty

Jeśli jesteś osobą pełną energii, z pasją do obsługi klienta i gotowością do nauki, chętnie przywitamy Cię w naszym zespole. Dołącz do Cukierni Sowa i razem z nami twórz niezapomniane słodkie chwile dla naszych klientów!