2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Warszawa
  7. Pozostałe w Zdrowie - Ochota
GRUPA NEUCA
Dodane 16 maja 2024

Clinical Research Associate II

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Zadania:
  • pełnienie roli pierwszego punktu kontaktu dla badaczy zaangażowanych w realizację projektu na wszystkich etapach badania klinicznego, przejmując ogólną odpowiedzialność za przydzielone ośrodki badań klinicznych,
  • zapewnienie, że badania kliniczne prowadzone są w ośrodkach badań klinicznych zgodnie z obecnym zatwierdzonym protokołem oraz wszelkimi aneksami do protokołu, GCP, SOP i obowiązującymi przepisami prawnymi kraju i regulacjami,
  • przeprowadzanie wszystkich rodzajów wizyt monitorujących (zarówno zdalnych, jak i na miejscu) w ośrodkach badań klinicznych zgodnie z protokołem, SOP, GCP oraz odpowiednimi wymogami regulacyjnymi,
  • zapewnienie, że zgłaszane dane badawcze są dokładne, kompletne i zweryfikowane z dokumentami źródłowymi,
  • utrzymywanie regularnej współpracy z ośrodkami badań klinicznych poprzez komunikację z badaczami i personelem ośrodka w sprawach związanych z realizacją projektu, rekrutacją, retencją, odstępstwami od protokołu, dokumentacją regulacyjną, audytami/inspekcjami ośrodka oraz ogólnymi wynikami ośrodka,
  • zarządzanie i utrzymywanie informacji i dokumentacji w systemach używanych w projekcie (np. CTMS, eTMF) zgodnie z planami i harmonogramami określonymi dla projektu,
  • komunikacja z Project Managerem, Klientem, Badaczami i dostawcami (jeśli dotyczy),
  • utrzymywanie odpowiedniej dokumentacji związanej z zarządzaniem ośrodkiem badań klinicznych,
  • kontrola jakości, przygotowanie do i uczestnictwo w audytach firmy, Sponsora oraz regulacyjnych,
  • pełnienie roli mentora dla mniej doświadczonych kolegów, na przykład poprzez wspólne wizyty monitorujące.
Wymagania:
  • wykształcenie medyczne lub naukowe (medycyna, farmacja, biologia lub pokrewne),
  • 1-3 lata doświadczenia jako CRA I,
  • doświadczenie w prowadzeniu badań klinicznych w onkologii,
  • znajomość wytycznych ICH-GCP oraz ISO 14155:2020,
  • bardzo dobre umiejętności języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne, interpersonalne, planowania i organizacji,
  • dobre umiejętności komputerowe z dobrą znajomością różnych programów komputerowych,
  • chęć i możliwość podróży.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę zdalną/hybrydową/stacjonarną - Ty wybierasz,
  • otwarte i przyjazne środowisko pracy, w którym umożliwiamy rozwój długoterminowej kariery,
  • udział w różnorodnych projektach i samodzielność w działaniu,
  • pełnoetatową pracę na elastycznych warunkach pracy (stałe - w biurze/domu).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 917168762