2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Warszawa
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Praga-Północ
Dodane 20 maja 2024

Chata wariatta szuka pomocy kuchennej!

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukamy pomocy kuchennej do polskiej kebabowni na Pradze Północ.

Zależy nam na długiej, stałej współpracy.

Nie musisz mieć doświadczenia, ale jeśli masz - to dla nas lepiej!

język polski komunikatywny!

schludność, punktualność, obowiązkowość:)

Zakres obowiązków:

Nakładanie produktów do bemarów, datowanie

Przyjmowanie dostaw produktów i opakowań, datowanie

utrzymywanie porządku w magazynie i lodówkach

zmywanie i sprzątanie

aktualizowanie kart dostaw i sprzątań

drobne prace na kuchni: pakowanie kebabów, przygotowanie mięsa, dokładanie produktów na kuchni, wsparcie kucharzy i sprzedawców

Oferujemy:

praca od poniedziałku do soboty 12-22, niedziele wolne

stawka 25-27zł do ręki za godzinę

możliwość wypłaty tygodniówek, poźniej rozliczenia miesięczne

polska, młoda ekipa

wyjazd integracyjny, abonament miesięczny na produkty z menu

Nie wysyłaj cv, dzwoń!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 916594913