2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Międzyzdroje
Dodane 01 czerwca 2024

CARREFOUR Express Międzyzdroje

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Międzyzdroje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Carrefour Express

Poszukujemy kandydydatów na stanowisko Kasjer-Sprzedawca.

OPIS

Stanowisko: Kasjer-sprzewdaca.

Lokalizacja: Międzyzdroje, Bohaterów Warszawy.

Opis: Carrefour Express.

Godziny pracy: Zmianowe 8 godzin.

Umowa: Umowa o pracę pełny etat

KWALIFIKACJE:

·  Znajomość obsługi klienta, sumieność, zangażowanie, uczciwość, umiejętność pracy w grupie, doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·       Obsługa klienta i kasy fiskalnej: Profesionalna obsługa klientów przy kasie, w tym obsługa płatnośći.

·       Wykładanie towaru: Dbanie o właściwe ustawienie produktów na półkach, zapewnienie łatwej dostępności dla klientów, przyjmowanie towaru.

·       Dbanie o wizerunek sklepu: Utrzymywanie porządku i atrakcyjności wizualnej sklepu.

·       Kontrola świeżości produktów: Regularne sprawdzanie terminów przydatności do sprzedaży dbanie o świeżość asortymentu.

·       Przygotowanie oznaczeń cenowych: Umieszczenie i aktualizowanie oznaczeń cenowych w sposób zrozumiały dla klienta.

Praca w systemie zmianowym: Gotowość do pracy w różnych godzinachh i dniach, w tym w weekendy.

Kontak poprzez wiadomości prywatne lub bezpośrednio w sklepie.

Lokalizacja

Międzyzdroje,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzyzdroje
ID: 919037468