2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Dodane 11 maja 2024

Cała Holandia Pracownicy magazynów Lidla, Sligro, Hollander, Ceva !!!

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja online

Opis

Hollander | Orderpicker | Barendrecht | €13,99 – €19,58

ORDER PICKER | LIDL | €14,34 – €23,66

Pracownik Magazynu | Ceva | Eindhoven | €14,37 – €28,74

Sligro | Orderpicker | Amsterdam | €13,81 – €29,60

Pracownik Magazynu | Plus Distributiecentrum | Oss | €15,08 – €22,62

Zakres obowiązków :

  • Zbieranie zamówień

  • Pakowanie i oznaczenie paczek

  • Przygotowywanie towaru do wysyłki

  • Wczytywanie towaru za pomocą skanera ręcznego

  • Obsługa wózka EPT

Oferujemy:

dodatek urlopowy: 10,87%, nawet do € 2496.09 brutto ( w skali przepracowanego roku)*

dodatek wakacyjny: 8,33 % , nawet do € 1912.83 brutto ( w skali przepracowanego roku)*

cotygodniowe wypłaty!

Holenderska umowa o pracę

dostęp do aplikacji w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin

pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi na miejsce zakwaterowania!

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

€ 125 – koszt tygodniowy zakwaterowania. Zakwaterowania są wyłącznie w pokojach dwuosobowych.

  • € 35,58 – kosz tygodniowy ubezpieczenia

Proces rekrutacji trwa do 3 dni roboczych.

Posiadamy w stałej rekrutacji wakaty bez wymagań na szklarnie z kwiatami, warzywami, produkcja soków, operatorzy maszyn z wysokimi stawkami zachęcamy do przesłania CV na pewno znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę pracy w tym się specjalizujemy.

ZAPRASZAMY!!!

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 917345976