2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Warszawa
  7. Zarządzanie sprzedażą - Bemowo
Elżbieta
Dodane 28 maja 2024

Business Development Manager

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Poszukujemy doświadczonego Menedżera ds. Rozwoju Biznesu, który będzie zarządzał podległym terenem województwa mazowieckiego.

Główne zadania na tym stanowisku obejmują:

  • Rozwój powierzonego obszaru biznesowego
  • Prowadzenie projektów sprzedażowych zgodnie z powierzonym obszarem biznesowym
  • Pozyskiwanie nowych kontaktów i szans biznesowych dla firmy
  • Budowa oraz rozwój pozytywnych i trwałych relacji z partnerami firmy w sektorze publicznym i prywatnym
  • Pozyskiwanie informacji rynkowych w celu utrzymywania przewagi konkurencyjnej firmy
  • Współpraca z innymi działami firmy w ramach realizacji powierzonych projektów i zadań
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w sektorze B2B
  • Znajomość specyfiki rynku oświetleniowego
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z architektami, biurami projektowymi oraz przy realizacji dużych projektów przemysłowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów i negocjacji biznesowych
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne lub techniczne
  • Samodzielność oraz umiejętność zarządzania czasem i priorytetami
  • Umiejętność prowadzenia procesu sprzedażowego w oparciu o wartość oferowanych rozwiązań
  • Umiejętność pracy w projektach inwestycyjnych od ich wczesnego etapu do realizacji
  • Orientacja na realizację dużych projektów sprzedażowych
  • Komunikatywność, wysoki poziom kultury osobistej, umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Aktywne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podróży służbowych
Oferujemy:
  • Stabilne i elastyczne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B oraz atrakcyjny system premiowy
  • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zaangażowanie w międzynarodowe projekty
  • Stanowisko wsparte szkoleniami
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy również do celów prywatnych
  • Możliwość skorzystania z karty Multisport i dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto do 13.000 PLN, w tym miesięczna premia zadaniowa (20% wartości wynagrodzenia)
  • Premia kwartalna uzależniona od realizacji planów sprzedażowych