2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Swarzędz
Dodane 19 maja 2024

Brygadzista - Zastępca Kierownika Warsztatu Samochodowego

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

PROJECT: CAR marka należąca do Pearl Crown Sp. z o.o..

Od kilku lat rozwijająca się firma, która stawia na ludzi młodych nie tylko wiekiem ale także młodych w spojrzeniu na świat i możliwości. Motoryzacja to spełnianie naszych pasji a zadowolenie klienta to nasz cel zdobywany każdego dnia.

PROJECT: CAR – Najlepszy sposób na sprawny samochód

 Zatrudnimy osoby posiadające wiedzę z zakresu mechaniki pojazdowej, obsługi klienta, pełne pasji, energiczne, posiadające pozytywne spojrzenia na wyzwania oraz, tych dla których uśmiech jest codziennością.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

·        kontrola i koordynacja pracy zespołu mechaników w warsztacie samochodowym,

·        bezpośredni nadzór nad podległymi pracownikami,

·        organizacja efektywnej pracy podległego zespołu,

·        diagnoza napraw samochodów,

·        kontrola czasu pracy pracowników,

·        odbiór i rozliczenie wykonanych zleceń przez mechaników,

·        tworzenie planu bieżących napraw, kontrola i nadzór nad realizacją planu,

·        koordynowanie łańcucha dostaw części i podzespołów,

·        wycena napraw,

·        kontakt z klientami,

 Od Kandydata oczekujemy:

·        doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty, zastępcy lub kierownika warsztatu mechanicznego,

·        doświadczenie w zakresie napraw mechanicznych,

·        doświadczenie w zakresie diagnozowania usterek w samochodach osobowych,

·        predyspozycje i doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,

·        umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,

·        nastawienie na aktywne działanie i realizację wyznaczonych celów,

·        sumienność i zaangażowanie,

·        prawo jazdy kategorii B,

·        Wykształcenia: zawodowego, średniego lub wyższego,

·        Umiejętności dobrej obsługi klienta,

·        Umiejętności obsługi komputera - podstawy MS Office, Google Docs,

·        Dyspozycyjności

·        Energii i zaangażowania,

·        Umiejętność szybkiego uczenia,

·        Chęci pogłębiania wiedzy i umiejętności,

Oferujemy

·       Umowa o pracę pełen etat lub inna forma zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy,

·       Zatrudnimy również studentów,

·       Atrakcyjne wynagrodzenie,

·       Możliwości awansu,

·       Miłą atmosferę,

·       Wpływ na rozwój firmy,

·       Pracę w miłym, młodym dynamicznie rozwijającym się zespole.

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 889579299