2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Damianowo
Dodane 05 maja 2024

Kierownik Kopalni/Osoba dozoru górniczego / sztygar

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Damianowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kopalnia Łupka „Księżyce” zatrudni osobę na stanowisko Kierownika Kopalni lub Sztygara górniczego / osoby dozoru. Angaż na stanowisko wymaga posiadania uprawnień górniczych zatwierdzonych przez Urząd Górniczy oraz doświadczenie w Odkrywkowych Zakładach Górniczych.

Na stanowisku Kierownika Kopalni oferujemy wynagrodzenie 6000-8000 zł brutto, natomiast na Stanowisku Sztygara górniczego/osoby dozoru wynagrodzenie w wysokości 5000-6000 zł. Po okresie próbnym istnieje możliwość zwiększenia wynagrodzenia. W zależności od posiadanego doświadczenia/ wykształcenia na Stanowisku Sztygara górniczego istnieje możliwość objęcia stanowiska Zastępcy Kierownika Kopalni.

Wymagania i obowiązki:

  • Nadzór nad procesem zarządzania produkcją, zamawianie usług i materiałów, kontrola jakości produktów oraz kontrola i analiza kosztów, w tym zamawianych usług i materiałów

  • Ocena składanych raportów, analiza informacji, raportowanie do zarządu firmy w razie niezgodności, a także przedstawianie propozycji zmian w celu rozwiązania problemu lub ulepszenia działalności spółki

  • Analiza bieżącej działalności oraz poszukiwanie nowych rozwiązań w celu zwiększenia funkcjonalności i efektowności w strukturach firmy

  • Prowadzenie i kontrolowanie prowadzonej dokumentacji w firmie według obowiązujących zasad, przepisów oraz zgodnie z wymogami wewnętrznymi firmy

  • Prowadzenie eksploatacji maszyn uczestniczących w procesie produkcyjnym zgodnie z ustalonymi procedurami

  • Nadzorowanie przeglądów maszyn i uczestniczenie w przeglądach oraz kontrolach maszyn

  • Przekazywanie i odbiór maszyn po remontach

  • Ustalenie miejsc składowania i magazynowania wyrobów gotowych oraz nadzór nad ich składowaniem

  • Zapewnienie ciągłości produkcji oraz odpowiedni stan magazynowy wyrobów gotowych

  • Kontrolowanie warsztatu oraz magazynu części zamiennych

  • Nadzorowanie dostaw części, materiałów eksploatacyjnych i paliw

  • Kontrole przeglądów technicznych maszyn i urządzeń

  • Prowadzenie raportów produkcyjnych

  • Nadzór nad jakością dostarczanego surowca do przerobu

  • Udział w rozpatrywaniu reklamacji

  • Udział w przeprowadzanych szkoleniach

  • Identyfikowanie potencjalnych źródeł niezgodności

  • Niezwłoczne reagowanie w przypadku zauważonych niezgodności.

Lokalizacja

Damianowo,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Damianowo
ID: 909140524