2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Pabianice
Dodane 16 maja 2024

Brygadzista w oddziale Łódź

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ALGECO to światowy lider konstrukcji modułowych. Algeco jest obecne w 25 krajach. W Polsce (od 1998 roku) w 6 oddziałach: Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Łodzi. Innowacyjne rozwiązania modułowe Algeco znajdują zastosowanie m.in. w przemyśle, w branży budowlanej, przy organizacji eventów oraz jako biura, placówki edukacyjne, szpitalne, czy handlowe. Dbamy nie tylko o właściwe konstrukcje, ale i wyposażenie: „Serwis 360” gwarantuje naszym klientom wygodę i bezpieczeństwo.

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko: BRYGADZISTA

Miejsce pracy: Łódź / Pabianice

ZADANIA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

• nadzorowanie jakości i terminowości wykonywania napraw, obsługi oraz usług montażu i demontażu kontenerów

• optymalne planowanie zadań i kontrola pracy podwykonawców na placu

• rozliczanie podwykonawców, przygotowanie i wydawanie dokumentów dla podwykonawców

• sporządzanie niezbędnej dokumentacji i nadzór nad nią

WYMAGANIA

• Mile widziane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku przy wykonywaniu budowlano-wykończeniowych, montażowych, serwisowych, znajomość w zakresie prac elektrycznych i hydraulicznych.

• Umiejętność zarządzania pracą zespołu pracowników i bieżącego rozliczania czasu pracy.

• Prawo jazdy kategorii B.

• Dobra organizacja pracy.

• Umiejętność obsługi komputera.

• Skrupulatność, rzetelność i uczciwość.

• Mile widziane wykształcenie średnie.

OFERUJEMY

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

• Praca od poniedziałku do piątku.

• Pakiet benefitów: karty Benefit System, prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży.

W Algeco szanujemy i cenimy różnorodność oraz poświęcamy wiele uwagi naszym pracownikom, klientom i planecie. Dbamy o środowisko pracy, w którym wszelkie różnice są cenione, praktyki sprawiedliwe i każdy doświadcza poczucia przynależności. Dążymy do budowania kultury, która łączy najlepsze cechy pracowników z ich unikalnymi umiejętnościami, doświadczeniami, zdolnościami , aby mogli się dalej rozwijać. Dołączając do Algeco, będziesz mógł wykorzystywać i rozwijać swój potencjał oraz wiedzę jako członek grupy , która wspiera innowacje i odgrywa rolę w budowaniu lepszej przyszłości i tworzeniu wartości dla naszych klientów, pracowników, społeczeństwa i planety.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 884462670