2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 28 maja 2024

Brygadzista/tka usług utrzymania czystości/ usług porządkowych

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Sly Cleaners to spółka o ugruntowanej pozycji na rynku, związana z branżą utrzymania porządku,  zatrudni osobę na stanowisko brygadzisty/brygadzistki.

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad wykonywaniem usług porządkowo-czystościowych

  • zarządzanie pracą podległego zespołu

  • nadzór i dbałość o powierzony sprzęt firmowy - urządzenia, maszyny

  • sporządzanie grafików pracowniczych

  • kontrola i rozliczenie czasu pacy pracowników

  • budowanie zespołu pracowników oraz zapewnienie motywującego środowiska pracy

  • kontrola zarządzania kosztów i zarządzanie budżetem kontraktu

  • kontrola jakości i czystości obiektu

  • dbanie o wizerunek firmy i jakość świadczonych usług

  • współpraca z przedstawicielami klienta

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie w sprzątaniu na podobnym stanowisku minimum 2 lata

  • kultura osobista

  • umiejętności kierowania zespołem

  • umiejętności pracy pod presją czasu

  • samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • sumienność

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia od ZARAZ !!!

  • umowę o pracę/umowę zlecenie

  • wynagrodzenie adekwatne od posiadanego doświadczenia

  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia z umowy o pracę zawsze na 10 – tego każdego miesiąca, z umowy zlecenie zawsze do 20- tego każdego miesiąca

Wymagane przesłanie CV. Kontaktujemy się wyłącznie mailowo.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. CV bez zdjęcia nie będzie rozpatrywane.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 722288679