2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Grójec
Dodane 30 kwietnia 2024

Brygadzista/tka Okolice Grójca

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma specjalizująca się w pakowaniu art. spożywczych poszukuje osoby na stanowisko:

Brygadzista / tka

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za koordynowanie i nadzorowanie działań podległego zespołu i pracy linii

  • rozliczanie zespołu

  • zapewnienie odpowiedniego przepływu surowca/półproduktu między kolejnymi etapami produkcji

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy, samodzielność

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych)

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 914123881