2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Koluszki
Dodane 15 maja 2024

Brygadzista Produkcja - Montaż

Lokalizacja

Koluszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

a. Organizacja pracy oraz przydział określonych zadań podległym pracownikom.

b.      Odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych i montażowych z punktu widzenia ilościowego oraz jakościowego.

c.      Współodpowiedzialność za terminowość i fachowość wykonania danego zlecenia, planów produkcyjnych.

d.      Nadzór nad gospodarką materiałową.

e.      Prowadzenie procesów produkcji zgodnie z danymi opisami technologicznymi.

f.       Przestrzeganie oraz egzekwowanie przepisów BHP oraz wewnętrznych procedur.

g.      Rozliczania pracowników za wykonaną pracę, plan produkcyjny.

h.      Bardzo duża precyzja oraz uwaga w wykonywaniu określonych planów.

i.       Umiejętność podejmowania decyzji.

 Mile widziane:

1.      Doświadczenie w branży konstrukcji stalowych oraz aluminiowych.

2.      Prawo jazdy Kat. B.

 Wymagania:

a.      Wykształcenie minimum średnie techniczne.

b.      Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowana branża ślusarska.

c.      Umiejętność koordynacji kilku a nawet kilkunastu działań jednocześnie.

d.      Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

e.      Umiejętność zarządzania czasem własnym oraz podległego zespołu pracowników.

f.       Bardzo dobre zdolności organizacyjne.

g.      Umiejętność pracy w grupie.

h.      Umiejętność współpracy z innymi działami firmy.

i.       Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym oraz czytania planów technicznych.

j.       Przestrzeganie przepisów BHP.

k.      Przestrzeganie norm ilościowych i jakościowych.

 Oferujemy:

a.      Pracę od zaraz, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin.

b.      Bardzo interesującą oraz odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze.

c.      Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych.

d.      Pracę w bardzo szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

e.      Pracę zarówno na samodzielnym stanowisku jak i w grupie projektowej.

f.       Premie świąteczne.

g.      Niezbędne narzędzia pracy.

h.      Odzież roboczą.

Lokalizacja

Koluszki,

Łódzkie

Łódzkie, Koluszki
ID: 918513010