2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Mosina
Dodane 17 maja 2024

Brygadzista / Monter maszyn

Lokalizacja

Mosina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

INNEGER Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Mosinie

poszukuje  doświadczonego Brygadzisty /Montera maszyn

Opis stanowiska:

Ø  Zarządzanie podległym zespołem pracowników i szkolenie nowych pracowników

Ø  Odpowiadanie za realizację planu produkcyjnego.

Ø  Nadzorowanie parku maszynowy na swoim obszarze.

Ø  Obsługiwanie maszyn oraz narzędzi produkcyjnych (piła, wiertarka stołowa i inne).

Ø  Weryfikowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa, jakości oraz regulaminów wewnętrznych.

Ø  Utrzymanie czystości na stanowisku pracy i dbanie o przestrzeganie standardów.

Ø  Montowanie mechanicznych urządzeń maszyn oraz linii technologicznych (mechanika, pneumatyka).

Ø  Analizowanie poprawności działania oraz regulacji montowanych mechanizmów.

Ø  Realizowanie zadań związanych z obróbką ślusarską (trasowanie, wiercenie, gwintowanie, szlifowanie).

Ø  Dodatkowym atutem będzie umiejętność spawania.

Ø Mile widziana będzie umiejętność podłączania układów pneumatycznych.

Wymagania:

Ø  Doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym;

Ø  Umiejętność pracy w zespołowej;

Ø  Doskonała organizacja pracy własnej i zespołu;

Ø  Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu;

Ø  Umiejętność pracy pod presją czasu;

Ø  Umiejętność rozwiązywania problemów;

Ø  Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

Ø  Gotowość do pracy podczas wyjazdów montażowo-serwisowych;

Ø  Doświadczenie w pracach ślusarskich;

Ø  Umiejętność analizowania pracy montowanych urządzeń;

Ø  Wysokie zdolności manualne;

Ø  Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

Ø  Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia zawodowego;

Ø  Duży zakres samodzielności, udział w procesie decyzyjnym;

Ø  Praca przy ciekawych, niepowtarzalnych projektach;

Ø  Możliwość stałego podnoszenia umiejętności zawodowych;

Ø  Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia);

W treści aplikacji o pracę proszę o przesłanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Mosina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mosina
ID: 917400939