2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Załęże
Kamil
Dodane 26 maja 2024

Brygadzista lub Brygada do Ociepleń Elewacji w Domach Drewnianych

Wynagrodzenie

9 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Załęże

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Firma Box Haus, lider w produkcji domów drewnianych prefabrykowanych, poszukuje doświadczonego brygadzisty lub całej brygady specjalizującej się w ocieplaniu elewacji. Poszukujemy osób, które posiadają doświadczenie w wykonywaniu dociepleń styropianowych, zwłaszcza w domach drewnianych.

Obowiązki:

  • Wykonywanie dociepleń elewacji styropianem w domach drewnianych prefabrykowanych.

  • Koordynacja pracy brygady.

  • Zapewnienie wysokiej jakości wykonywanych prac.

  • Duży nacisk na estetykę pracy i szczególną dbałość o detale.

  • Praca wyłącznie na materiałach firmy STO.

Wymagania:

  • Doświadczenie w ocieplaniu elewacji, preferowane w domach drewnianych.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy na hali produkcyjnej, co umożliwia pracę przez cały rok.

  • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pracę na cały etat w systemie jednozmianowym.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Narzędzia z najwyższej półki oraz samochód.

  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie od 7500zł na rękę.

Praca na umowę o pracę z pełnym wynagrodzeniem wypłacanym na rachunek bankowy!!

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, lubisz pracę zespołową i masz doświadczenie w ocieplaniu elewacji, dołącz do naszego zespołu!

Prosimy o umieszczenie na CV poniżej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Śląskie

Śląskie, Katowice, Załęże
ID: 916365024