2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Trzebicz
Dodane 23 maja 2024

Brygadzista hali przetarcia drewna - SOBEX Sp. z o.o.

Lokalizacja

Trzebicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Opis stanowiska:

Organizowanie efektywnej pracy zespołu pracowników;

Nadzór nad przebiegiem przydzielonych prac;

Koordynacja i rozdzielanie zadań przydzielonych pracownikom;

Nadzór nad jakością wykonywanych prac oraz właściwe egzekwowanie przepisów BHP PPOŻ;

Utrzymywanie porządku oraz dyscypliny pracy w ramach powierzonych zadań;

Dbałość i nadzór nad powierzonym mieniem

Utrzymywanie dobrego stanu technicznego maszyn i urządzeń nadzorowanego wydziału

Wymagania:

umiejętność organizowania efektywnej pracy własnej oraz poległych pracowników;

umiejętność kierowania zespołem przy jednoczesnej współpracy z nim;

odpowiedzialność, uczciwość, sumienność;

Dodatkowe atuty:

znajomość maszyn tartacznych;

wykształcenie kierunkowe (technikum drzewne , Technologia Drewna)

znajomość przepisów BHP PPOŻ;

CHĘĆ DO PRACY i ZAANGAŻOWANIE

Oferujemy:

Długoterminową współpracę opartą na umowie o pracę,

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,

pracę w młodym zespole z pasją do wykonywanych zadań,

pakiet socjalny.

Lokalizacja

Trzebicz,

Lubuskie

Lubuskie, Trzebicz
ID: 643349623