2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Jarosław
Dodane 07 maja 2024

Bricomarche Jarosław zatrudni osobę na stanowisko SPRZEDAWCA-KASJER

Lokalizacja

Jarosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klienta.

  • Mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminala POS.

  • Dbanie o czystość i porządek w sklepie.

  • Wykładanie towarów.

  • Dbanie o ekspozycję produktów.

  • Przygotowywanie i sprzedaż produktów.

Wymagania:

  • Status osoby bezrobotnej w Powiatowym Urzędzie Pracy - warunek konieczny

  • Mile widziana osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • Dyspozycyjność.

  • Komunikatywność.

  • Mile widziane doświadczenie w handlu.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Uczciwość i pracowitość.

Oferujemy:

·         Możliwość długofalowej współpracy na umowie o pracę

·         Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 910569208