2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdynia
  6. Budowa / remonty - Grabówek
Dodane 14 maja 2024

Blacharz - wytwarzanie kanałów i kształtek wentylacyjnych

Wynagrodzenie

31 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Grabówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy kandydata na stanowisko: blacharz

Praca na ternie hali produkcyjnej w miejscowości GDYNIA - Hutnicza

Obowiązki:

Obsługa maszyn: prasa krawędziowa, giętarka, gilotyna, wypalarka plazmowa, kombajn do kanałów wentylacyjnych, elektronarzędzia ręczne (wkrętarka, szlifierka kątowa, nożyce).

Godziny pracy: 6-14 - możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Możliwe formy zatrudnienia: umowa o pracę/umowa zlecenie/B2B.

Stawka, w zależności od doświadczenia: 28 zł netto / godz.

Wymagamy: doświadczenia, punktualności, rzetelnego podejścia do powierzonych zadań, dyspozycyjności i zaangażowania.

Zespół CoolAir HVAC Systems

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Grabówek
ID: 918178839