2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Śląskie
  6. Lakiernik, blacharz - Pszczyna
Dodane 28 maja 2024

blacharz samochodowy

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem Spółka Ameryka Cars poszukuje kandydata na stanowisko blacharz samochodowy.

Dołącz do naszego zespołu.

Czekamy właśnie na Ciebie.

Stanowisko pracy: blacharz samochodowy

Miejsce pracy: Pszczyna

Opis stanowiska:

  • Praca w serwisie blacharsko – lakierniczym i napraw powypadkowych

  • Przygotowywanie pojazdów do napraw blacharskich - lakierniczych

  • Udział w weryfikacji i opisie zakresu szkody w pojeździe

  • Wykonywanie napraw blacharskich, zbrojeniowych zgodnie z technologią

  • Montaż i demontaż elementów karoserii, takich jak zderzaki, drzwi, błotniki itp.

Oferujemy:

  • Pracę przy samochodach w segmencie Premium oraz sportowych

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (40 godzinny tydzień pracy)

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (stała podstawa + premia prowizyjna)

  • Pracę w zgranym zespole

  • Bardzo dobre zaplecze techniczne oraz warunki pracy

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego - dostęp do fachowej wiedzy i szkoleń

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowiskach blacharz samochodowy / pomocnik blacharza

  • podstawowa wiedza z zakresu budowy i mechaniki pojazdowej

W przypadku przesyłania ofert drogą elektroniczną prosimy o dopisanie klauzuli :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ameryka Cars spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Katowicach zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 903817961