2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Koło
Dodane 24 kwietnia 2024

Biuro Podróży Wakacje.pl w Kole- Specjalista ds. obsługi klienta -

Lokalizacja

Koło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. turystyki w Salonie Firmowym Biura Podróży Wakacje.pl w Kole

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa Klienta (bezpośrednia, telefoniczna oraz mailowa)

  • budowanie trwałych relacji z Klientami

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta biura podróży, znajomość programu Merlin,

  • znajomość regionów turystycznych oraz geografii świata,

  • minimum średnie wykształcenie, najmilej widziane kierunkowe (turystyka, geografia itp.)

  • bardzo dobry kontakt z klientem,

  • pozytywne nastawienie, zaangażowanie,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia,

  • poprawność językowa w mowie i piśmie,

  • umiejętna obsługa mediów społecznych w zakresie promowania firmy,

  • wysoka kultura osobista i punktualność,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę,

  • szkolenia produktowe w tym szkolenie wdrażające z systemów wewnętrznych

  • możliwość rozwoju zawodowego w branży turystycznej,

  • wyjazdy studyjne, szkolenia produktowe,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia oraz wyjazdy zagraniczne (study tour)

  • system wynagrodzenia: płaca stała oraz premiowanie

  • praca od poniedziałku do sobota

Osoby spełniające powyższe oczekiwania, zainteresowane pracą na proponowanym stanowisku prosimy o wysłanie CV z zamieszczonym zdjęciem oraz listem motywacyjnym przez olx.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Koło,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koło
ID: 810251825