2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Śląskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Gliwice
  7. Pracownik restauracji fast-food - Szobiszowice
Dodane 27 maja 2024

Berlin Doner Kebap CH Forum praca dodatkowa

Wynagrodzenie

1 700 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Szobiszowice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu, która w okresie szkolnym/studiów chciałaby pracować do max. 3 razy w tygodniu. Przeprowadzamy kompleksowe szkolenie ze standardów i obsługi każdego stanowiska.

Profil idealnego kandydata/ kandydatki:

- mieszka lub uczy się w Gliwicach,

- chce pracować w okresie szkolnym po zajęciach i/lub w weekendy (dotyczy uczniów studentów),

- jest otwarty/ otwarta na wiedzę i zdobywanie nowych umiejętności,

- łatwo przyswaja nowe informacje i starannie wykonuje powierzone zadania,

- jest zaangażowany/ zaangażowana i ma pozytywne podejście zarówno do zespołu jak i do klientów,

- jest odpowiedzialny/ odpowiedzialna

- posiada książeczkę sanepidowską lub jest gotowy/ gotowa do jej wyrobienia,

- ma ukończone 16 lat.

Zakres obowiązków:

- obsługa klientów,

- przygotowanie składników dań,

- dbanie o czystość i estetykę na stanowisku pracy,

- przestrzeganie standardów sieci.

Zapewniamy:

- wysokie rabat na nasze menu,

- kompleksowe szkolenie przygotowujące Cię do działania w zespole,

- elastyczny grafik,

- odzież firmową,

- możliwość awansu zawodowego.

Zapraszamy do kontaktu :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Szobiszowice
ID: 918132444