2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 21 maja 2024

Barman /ka - stawka: 29-33 zł/h netto - NOCNY MARKET/LUNAPARK

Wynagrodzenie

29 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

REKRUTUJEMY BARMANÓW / BARMANKI DO SUPER TEAMU NA NOCNY MARKET I DO LUNAPARKU

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprzedaż na barze.

  • Obsługa POS oraz kasy fiskalnej.

  • Przygotowanie podstawowych drinków.

  • Przygotowanie baru do pracy.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Uśmiechu i dużo pozytywnej energii.

  • Dyspozycyjności w od czwartku do niedzieli w okresie od maja do października.

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz otwartości na ludzi.

  • Bardzo dobrej umiejętności organizacji pracy własnej.

  • Samodzielności i zaangażowania.

  • Umiejętności pracy w zespole.

  • Doświadczenia w pracy za barem

CO OFERUJEMY :

  • Możliwość rozwoju w jednej z największych grup kompleksów kulturowo-gastronomicznych w Warszawie.

  • Niekorporacyjną i przyjazną atmosferę pracy.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub B2B.

  • Wynagrodzenie od 27 do 32 zł/h netto w zależności od doświadczenia + 1% od wypracowanego obrotu

  • Wypłata raz w tygodniu.

CZEKAMY NA TWOJE CV!

W celu możliwości kontynuowania procesu rekrutacji prosimy o zawarcie dopisku na CV o treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawach ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 752393358