2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Sopot
  7. Kelner, barman, barista - Centrum
julia.klinicka
Dodane 10 maja 2024

Barman/Barmanka w Sheraton Sopot Hotel

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W Sheraton Sopot Hotel wierzymy w tworzenie niezapomnianych wrażeń dla naszych gości, a sercem tego wszystkiego jest nasz tętniący życiem bar w naszym hotelowym lobby!

Miksologia jest Twoją pasją? Lubisz kontakt z ludźmi i przygotowywanie pysznych koktajli, które pozostawią u naszych gości niezapomniane wrażenia? Jeśli tak, poszukujemy otwartych osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisku Barman/ Barmanka w Sheraton Sopot Hotel!

Obowiązki:

• Przygotowywanie koktajli, kaw i innych tego typu napojów w naszym barze

• Nawiązywanie kontaktu z gośćmi w przyjazny i profesjonalny sposób, zapewniając spersonalizowany serwis na 5 gwiazdek

• Utrzymywanie czystości i porządku za barem, stosowanie się do przepisów BHP oraz HACCP

• Współpraca z naszym zespołem przy opracowywaniu innowacyjnych ofert napojów a także z innymi działami w hotelu

• Przestrzeganie wytycznych dotyczących odpowiedzialnej obsługi alkoholowej

Wymagania:

• Wcześniejsze doświadczenie barmańskie

• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z gośćmi

• Umiejętność sprawnej komunikacji i obsługi klienta, a także przyjazna i przystępna postawa

• Gotowość do pracy w elastycznych godzinach, w tym wieczorami, w weekendy i święta

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (istnieje możliwość późniejszego przejścia na umowę o pracę i zostania z nami po sezonie letnim) , stała stawka godzinowa+ dodatek

• Codzienne ciepłe posiłki w naszej stołówce pracowniczej

• Pracę w partnerskiej i przyjaznej atmosferze

• Możliwość rozwoju zawodowego w naszych strukturach

• Pakiet rekreacyjno- sportowy Multisport na preferencyjnych warunkach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 904840310