2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Zachodniopomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Kołobrzeg
Dodane 22 maja 2024

Barman / Barmanka Hotel Seaside Park Kołobrzeg

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zapraszamy do n 4-gwiazdkowego Hotelu Seaside Park w Kołobrzegu. Na naszych gości czeka 210 komfortowych pokoi i apartamentów, restauracja, kawiarnia, strefa Spa z gabinetami zabiegowymi, saunami oraz basenami, profesjonalne centrum fitness oraz sale konferencyjne.

Poszukujemy osób pełnych pozytywnej energii i życiowej pasji, które razem z nami chciałyby tworzyć to wyjątkowe miejsce na mapie Kołobrzegu. Zapewniamy przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju osobistego. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie i serwowanie drinków, napoi alkoholowych i bezalkoholowych według standardów i receptur

  • przyjmowanie i rozliczanie płatności za zrealizowane usługi

  • dbałość o czystość i wymagany porządek za barem,

  • sporządzanie zamówień, uzupełnianie alkoholu, napojów bezalkoholowych, szkła i innych produktów w barze

      Wymagania:

  • wysoka kultura osobista,

  • dyspozycyjność,

  • dbałość o prezencję i znajomość zasad savoir vivre,

  • dokładność i sumienność,

  • aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub zlecenie

  • pracę w prestiżowym miejscu

  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) prowadzonego przez Hotel Management Services Sp. z o.o. z siedzibą ul. Konstruktorska 11, 02-679 Warszawa”

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Hotel Management Services Sp. z o.o. z siedzibą, ul. Konstruktorska 11, 02-673 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Administratora Danych. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Administratora Danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli Pani/Pana zdaniem przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie uniemożliwi Pani/Panu udział w procesie rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 612523977