2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 14 maja 2024

Barman / Barmanka Dzień i Noc Hala Mirowska 25PLN netto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

KANDYDATOM OFERUJEMY:

Stawka Podstawowa 25 PLN NETTO + tipy + serwisy eventowe

% od utargu kelnerów

% od utargu baru

Pakiet medyczny Luxmed

Pracę na pełen etat i jasne warunki współpracy

Praca na dwóch barach sprzedażowych + wydawka w DZIEŃ i NOC RESTAURACJI oraz DZIEŃ i NOC BAR - Nowe koktajlowe miejsce na mapie Warszawy!

OBOWIĄZKI BARMANA:

Przygotowywanie koktajli z karty autorskiej oraz klasycznej

Obsługa Gości oraz wydawki barowej

Dbanie o czystość baru i jakość przygotowywanych napojów i koktajli

POSZUKUJEMY OSÓB DYSPOZYCYJNYCH I ZAANGAŻOWANYCH

Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez olx lub/i hello(małpka)dzieninoc.com

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 734153796