2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 06 maja 2024

Barman / barback z doświadczeniem do lokalu Nalej Se

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy Barmana lub Barbacka do zespołu Nalej Se!

Cześć! Szukamy kogoś, kto chce dołączyć do naszej ekipy w Nalej Se. Jeśli jesteś pełen/pełna energii, uwielbiasz pracować z ludźmi i masz choć odrobinę doświadczenia w obszarze baru, to może to ta oferta może być dla Ciebie!

Twoje zadania:

Jako Barman lub Barback w Nalej Se, będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie i serwowanie napojów, obsługę Klienta, dbanie o porządek w barze oraz pomaganie w utrzymaniu zapasów i wyposażenia. Nie musisz być ekspertem, poszukujemy osób z doświadczeniami w pracy w gastro.

Wymagania:

* Dyspozycyjność czasowa (pracujemy również rano, zaś przede wszystkim wieczorami i weekendami) - poszukujemy ludzi do stałej współpracy

* Chęć nauki i rozwijania swoich umiejętności

* Choć odrobina doświadczenia na podobnym stanowisku

* Stabilność - lubimy się i chcemy do zespołu wpuścić kogoś, kto rozumie czym jest współpraca. Nie szukamy pracowników sezonowych, tworzymy zespół

Co oferujemy:

Oferujemy Ci przyjazne środowisko pracy, możliwość nauki od doświadczonych barmanów, elastyczny grafik oraz dobre wynagrodzenie. Praca u nas to nie tylko robota, to szansa na poznanie fantastycznych ludzi i rozwijanie swojej pasji.

Jeśli jesteś gotów dołączyć do naszej ekipy, czekamy na Twój kontakt!

O nas:

Nalej Se to miejsce, w którym tworzymy wyjątkową atmosferę i poza 24 samoobsługowymi kranami, serwujemy fajne driny i mocno opiekujemy się barem. Mamy tu trochę pasjonatów, którzy kochają to, co robią, i chcą, żeby nasi goście czuli się wyjątkowo. Jeśli masz talent do mieszania drinków lub chciałbyś rozwijać swoje umiejętności, to zapraszamy do naszej ekipy!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 862250227