2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Bieżanów-Prokocim
Dodane 28 maja 2024

Barista w kawiarni OPTYMISTA na Złocień

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Status studenta, Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy OPTYMISTA – atmosferyczną kawiarnią specialty na osiedlu, stworzoną przez zespół stojący za sukcesem EMIGRANT coffee. W związku z otwarciem nowej kawiarni, poszukujemy pełnych pasji i odpowiedzialnych baristów, którzy kochają kawę i potrafią tworzyć wyjątkową atmosferę dla naszych gości.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie różnorodnych napojów kawowych na bazie espresso zgodnie ze standardami firmy.

  • Obsługa gości kawiarni, doradzanie w wyborze napojów i informowanie o naszym menu.

  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz w przestrzeni dla klientów.

  • Kontrola stanu sprzętu i dbanie o jego regularną konserwację.

  • Tworzenie przyjaznej i gościnnej atmosfery w kawiarni.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako barista będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość podstaw parzenia kawy oraz chęć rozwijania swoich umiejętności w tej dziedzinie.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy z klientami.

  • Odpowiedzialność, dokładność i umiejętność pracy w zespole.

  • Gotowość do pracy w elastycznym grafiku, w tym w porannych i wieczornych godzinach.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznym i wspierającym zespole.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie uzależnione od osiąganych wyników.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i nauki nowoczesnych technik parzenia kawy.

  • Elastyczny grafik pracy i miłą atmosferę w pracy.

Jeśli kochasz kawę i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 919832668