2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Mokotów
Dodane 22 kwietnia 2024

Barista/stka* do kawiarni na Mokotowie poszukiwany!

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć.

do konceptu Batida Speciality na Mokotowie (Rakowiecka 43A) poszukujemy baristy/sprzedawcy. Szukamy ludzi zaangażowanych, którzy będą chętni do tworzenia tego miejsca razem z nami. Szukamy charyzmatycznych, otwartych i uśmiechniętych osób, które nie boja się ludzi i potrafią wejść z gośćmi w niezobowiązujący dialog.

Bardzo zależy nam aby wartości takie, jak empatia, szacunek, uczciwość i pozytywne nastawienie były dla Ciebie czymś oczywistym. Oddajemy w Twoje ręce podniebienia i kubki smakowe naszych gości, dlatego wierzymy, że ważne będzie dla Ciebie tworzenie wraz z nimi niezapomnianych doznań smakowych.

Pracujemy od poniedziałku do soboty od 7:30-20:00, w niedzielę od 9:00-20:00, dlatego Twoja dyspozycyjność powinna być elastyczna.

Twoje obowiązki: poza parzeniem kawy będzie również obsługa gości zgodna z kulturą i wartościami Batidy

- pomoc i wprowadzanie w świat deserów, ciast i kawy naszych klientów,

- doradzanie naszym gościom w wyborze mono porcji, ciast i słodyczy Batidy

- znajomości parzenia kaw alternatywnych tj. drip, aeoropress, przelew *to temat niezbędny,

- marzymy aby każda kawka była galerią sztuki Twoich latte art-ów,

- dbania o prawdziwe i trwałe relacje z naszymi gośćmi,

Poza tym, rzecz jasna: praca za barem, w tym parzenie, serwowanie kawy i herbaty jakości speciality, utrzymywanie porządku za barem i w mini kawiarni.

Obiecujemy, że wprowadzimy Cię do świata cukierniczego i pełnego aromatów świata kawy. Otoczymy Cię opieką abyś zdobył*a odpowiednią wiedzę również z zakresu produktów naszej nowej marki.

Typ umowy: umowa zlecenie

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 913680769