2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Podlaskie
  6. Kelner, barman, barista - Białystok
  7. Kelner, barman, barista - Centrum
Rekrutacja
Dodane 23 maja 2024

Barista Costa Coffee Białystok

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Dołącz do pełnego pasji świata Costa Coffee na stanowisku Barista

Nasze wymagania

  • Chęć do pracy w kawiarni

  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi - z gościem i zespołem

  • Gotowość do współpracy w elastycznych godzinach- w systemie zmianowym, we wczesnych godzinach poranny, późnych wieczornych lub w weekendy

  • Chęć do nauki i pozyskiwania nowej wiedzy- o kawie, naszych produktach oraz standardach

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (możliwość awansu na Kierownika Zmiany)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjazna obsługa naszych Gości i aktywna sprzedaż produktów

  • Przygotowywanie kaw i pozostałych produktów dostępnych w naszych kawiarniach (kanapki, sałatki, jogurty, słodkie wypieki)

  • Dbanie o czystość w kawiarni m.in. sprzątanie sali i stolików, zmywanie naczyń oraz przygotowywanie kawiarni do otwarcia i zamknięcia

  • Przestrzeganie standardów Costa i zapewnienie naszym Gościom pozytywnych wrażeń z wizyty w kawiarni

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • Elastyczny grafik, który połączysz ze swoimi zajęciami

  • Zniżkę na nasze produkty, a jest w czym wybierać

  • Szkolenia, które od początku wprowadzą Cię w świat kawy

  • System premiowy uzależniony od wyników Twojej kawiarni

  • Dofinansowanie do urlopu i bony na przedświąteczne

  • Kartę sportową, możliwość rozszerzenia prywatnej opieki medycznej lub ubezpieczenie grupowe dla chętnych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 754403957