2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Wola
Dodane 02 maja 2024

Barista/Baristka do Kawiarni

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obiekt Royal Tulip Warsaw Apartments znajduje się w biznesowym i rozrywkowym sercu stolicy Polski i można nazwać go nowoczesnym aparthotelem. W rzeczywistości tworzymy nową kategorię w branży hotelarskiej: hybrydę luksusowego hotelu, domu i biura, posiadamy własne delikatesy oraz Restaurację Mozaika.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Barista/Barista do Kawiarni

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Grzybowska 49

Twój zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa Gości odwiedzających naszą kawiarnię

  • przygotowywanie kawy, herbaty i innych napoi

  • przygotowywanie kanapek zgodnie z naszymi standardami

  • dbanie o czystość stanowiska pracy

Nasze oczekiwania:

  • nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię od podstaw

  • pozytywna energia, uśmiech

  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów

  • otwartość na nowe doświadczenia

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

•         stałe zatrudnienie w oparciu umowę o pracę, umowę zlecenie (według preferencji), możliwość dostosowania grafiku do twoich potrzeb

•         przyjazną atmosferę pracy opartą na wartościach i wzajemnym szacunku

•         prywatna opiekę medyczną, kartę sportową, posiłki pracownicze

•         akcje angażujące pracowników, integrujące zespół (Dzień Szalonego Uniformu, Świętowanie Urodzin, imprezy i wydarzenia integracyjne)

•         możliwości rozwoju w strukturach oraz zdobycie doświadczenia w innych działach

•         możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych bez względu na staż pracy

•         odzież służbową,

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 791982887