2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Mazowieckie
  6. Programista - Warszawa
  7. Programista - Białołęka
Dodane 08 maja 2024

Automatyka-programista Warszawa

Wynagrodzenie

9 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Firma Elbas zajmująca się wentylacją, klimatyzacją, automatyką, systemami klimatyzacji basenowej oraz stacji uzdatniania wody poszukuje kandydatów na stanowisko automatyka-programisty.

OFERUJEMY:

·         pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

·         przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy,

·         możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

·         możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych

·         prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie

·         atrakcyjne wynagrodzenie

WYMAGANIA:

. Umiejętność programowania sterowników PLC (najlepiej w środowisku Codesys, Twincat)

·         Uprawnienia SEP do 1kV

·         Prawo jazdy Kat.B

·         Umiejętność czytania schematów elektrycznych

·         Punktualność i zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Programowanie sterowników PLC pracujących w układach HVAC, stacji uzdatniania wody, węzłów cieplnych

·         Uruchamianie systemów automatyki urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz stacji uzdatniania wody

·   Rozwiązywanie problemów z działaniem automatyki

·   Inne: do uzgodnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Praca odbywa się stacjonarnie jak i na obiektach w delegacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 898857811