2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Podlaskie
  6. Programista - Łomża
Dodane 26 kwietnia 2024

Automatyk - Programista PLC

Lokalizacja

Łomża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

LOGISYSTEM to firma inżynierska zajmująca się integrowaniem systemów logistyki magazynowej z dominującym udziałem automatyki i sterowania.

Podejmij wyzwanie, dołącz do Nas !

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

·   przygotowywanie specyfikacji technicznych układów sterowania

·      samodzielne programowanie systemów automatycznych (PLC, wizualizacje, napędy)

·      uruchomienia systemów automatyki

·      analiza i weryfikacja błędów

·      tworzenie dokumentacji powykonawczej oraz instrukcji obsługi

·      serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wdrażanych systemów automatyki

·      szkolenia personelu w zakresie obsługi projektowanych systemów automatyki

Nasze wymagania:

·      wykształcenie wyższe techniczne

·      wiedza z zakresu automatyki oraz wiedza ogólna z zakresu elektryki, mechaniki i elektroniki

·      wiedza z zakresu przemysłowych sieci komunikacyjnych (Profinet, Profibus, EtherCat) oraz ethernet (TCPIP, UDP)

·      minimum 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z automatyką przemysłową

·      umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

·      umiejętność tworzenia programów na sterowniki PLC – Siemens, – warunek konieczny, Beckhoff – mile widziane

·  umiejętność tworzenia aplikacji do wizualizacji (HMI, SCADA)

·      umiejętność programowania napędów (falowniki, serwonapędy)

·      znajomość oprogramowania MS Office: Word, Excel

·      uprawnienia SEP do 1kV (E)

·      znajomość języka angielskiego

·      prawo jazdy kat. B

·      umiejętność organizacji pracy, samodzielność, zdolność pracy w grupie, łatwość nawiązywania kontaktów i kultura osobista

·     dyspozycyjność

To oferujemy:

·         atrakcyjne wynagrodzenie i komfortowe warunki pracy

·         przyjazne środowisko z realnymi możliwościami rozwoju

·         stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

·         dostęp do prywatnej opieki medycznej

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Lokalizacja

Łomża,

Podlaskie

Podlaskie, Łomża
ID: 701469823