2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubuskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Gubin
tvg
Dodane 27 maja 2024

Automatyk (mechanik).

Lokalizacja

Gubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: zakład produkcyjny TVG sp. z o.o. w Gubinie przy ulicy Legnickiej 71 należący do VENTO Group.

Producent przewodów wentylacyjnych z blachy ocynkowanej o przekroju prostokątnym i okrągłym, osprzętu do przewodów wentylacyjnych, uszczelek EPDM.

Zakres obowiązków

·      dokonywanie napraw maszyn i urządzeń

·      dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń

·      prowadzenie dokumentacji napraw i przeglądów

·      podłączanie i uruchamianie nowych maszyn, urządzeń oraz zrobotyzowanych linii przemysłowych

·      analiza dokumentacji DTR maszyn i urządzeń

Wymagania

·      znajomość systemów sterowania opartych na sterownikach PLC

·      umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (schematy elektryczne, pneumatyczne)

·      znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

·        możliwość podjęcia pracy od zaraz

·        umowę na pełny etat

·        atrakcyjne wynagrodzenie, premię, dodatek za pracę w godzinach nocnych oraz nadgodziny jeśli wystąpią

·        umowę na czas nieokreślony po 3 latach pracy

·        terminową wypłatę wynagrodzenia wraz ze wszystkimi składnikami (nadgodziny, premie)

·        pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym

·        wolne weekendy

·        stabilne zatrudnienie w trakcie całego roku bez tzw. martwych sezonów

·        fundusz socjalny ("wczasy pod gruszą", bonusy świąteczne, dopłata do przedszkola, kolonii itp.)

·        darmowe ubezpieczenie grupowe na życie w wersji podstawowej

·        Pracowniczy Plan Kapitałowy (PPK)

·        parking strzeżony

·        szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności

W jaki sposób możesz umówić się na spotkanie:

·        wysyłając CV korzystając z okna "odpowiedz" aplikacji olx.pl

·        wysyłając CV na adres rekrutacja"małpa"tvg.com.pl

Lokalizacja

Gubin,

Lubuskie

Lubuskie, Gubin
ID: 796579493